Pianina cyfrowe

Pianino cyfrowe Audiety P100 Pianino cyfrowe Audiety P100 2
Obecnie brak na stanie
2 990,00 zł
Podstawowy model Audiety P100 to instrument idealny dla początkujących adeptów sztuki pianistycznej, służący do ćwiczenia i zabawy. Dzięki oferowanym brzmieniom instrument sprawia mnóstwo frajdy, pozwalając opisywać świat za pomocą różnorakich dźwięków przyrody takich jak śpiew ptaków, szum morza, odgłosy miejskie i wiele innych. Decydując się na pianino...
Pianino cyfrowe Audiety P300 Pianino cyfrowe Audiety P300 2
Dostępny produkt z innymi opcjami
5 290,00 zł
Oprócz tego, że pianina Audiety serii P3 wyglądają pięknie i pasują do każdego wnętrza (dostępne w kolorach: biały, czarny, brązowy), spełniają też kryteria profesjonalnych pianistów odnośnie brzmienia i soczystej barwy dźwięku. Dodają blasku i prestiżu przestrzeni, w której stoją i wypełniają je pożądaną - gustowną muzyką. 
Pianino cyfrowe Audiety P350W Pianino cyfrowe Audiety P350W 2
Ostatnie sztuki w magazynie
7 490,00 zł
Ekskluzywny i najwyższy model pianin cyfrowych Audiety. Funkcjonalnie tożsamy jest z Audiety P300 ale wzbogacony o drewnianą klawiaturę, która jest identycznie wyważona jak ta montowana w akustycznych pianinach i fortepianach.
Pianino Cyfrowe Audiety P150 Pianino Cyfrowe Audiety P150 2
Dostępny produkt z innymi opcjami
4 290,00 zł
Przyjemne chwile, relaks przy muzyce granej przez Ciebie lub Twoich bliskich. To musi być naprawdę niesamowite smakować muzyki w Twoim domowym zaciszu. Zagraj i uchwyć najcenniejsze melodie. Zapisz je bezpośrednio na swoim P150 dzięki możliwości wielościeżkowego nagrywania. Duży 4 calowy wyświetlacz High Resolution LCD i intuicyjne pokrętło pomogą Ci w...
Pianino cyfrowe Audiety P310F Pianino cyfrowe Audiety P310F 2
Ostatnie sztuki w magazynie
5 790,00 zł
Pianino cyfrowe o pięknej, naturalnej barwie i szerokim wachlarzu możliwości dźwiękowych. Zaawansowanie technologiczne instrumentu z włoską klawiaturą Fatar zaspokaja potrzeby zawodowych pianistów w pełni imitując akustyczny fortepian.
Pianino cyfrowe Audiety P250 Pianino cyfrowe Audiety P250 2
  • -200,00 zł
Obecnie brak na stanie
3 990,00 zł 4 190,00 zł
Dzięki możliwości podłączenia do komputera przez złącze MIDI, czy USB, model Audiety 250 świetnie nadaje się do pracy w domowym, czy profesjonalnym studio nagrań. Klawiatura z dużą czułością gry pomaga i przyspiesza procesy nagrywania - szczególnie ścieżek fortepianowych.
Pianino cyfrowe Audiety P200 Pianino cyfrowe Audiety P200 2
Ostatnie sztuki w magazynie
4 190,00 zł
Ulepszona technologia klawiatury oraz powiększona konstrukcja zapewnia dodatkową głębię basu oraz pełnię brzmienia dzięki czemu możesz uzyskać jeszcze lepsze efekty gry. Zestaw poza pianinem cyfrowym zawiera ławę oraz słuchawki.
Pianino cyfrowe Audiety P210F Pianino cyfrowe Audiety P210F 2
Ostatnie sztuki w magazynie
4 790,00 zł
Czysta przyjemność gry na pianinie. Dzięki klawiaturze FATAR poczujesz głębię brzmienia pod swoimi rękami. Każdy ruch Twoich palców na klawiaturze znajdzie odwzorowanie w dźwięku. Audiety to pianina uznawane za najlepsze w swojej klasie.
3 590,00 zł
1 Ocen
Audiety P130 Pierwszy wybór pianistów. Wybierz ten model i poczuj jak wspaniale się na nim gra. Doznasz tego dzięki 88 klawiszowej, pięciostopniowej klawiaturze progresywnej Mk-880, imitującej mechanizm młoteczkowy, dającej poczucie gry jak na instrumencie akustycznym. Łatwe w obsłudze klawisze funkcyjne pozwolą Ci wygodnie i szybko ustawić jedną spośród...
Produkty zostały dodane do listy
Produkt dodany do porównania.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.