Pianino cyfrowe Audiety P100
Pianino cyfrowe Audiety P100
Pianino cyfrowe Audiety P100
Pianino cyfrowe Audiety P100
Pianino cyfrowe Audiety P100
Pianino cyfrowe Audiety P100

Pianino cyfrowe Audiety P100

Podstawowy model Audiety P100 to instrument idealny dla początkujących adeptów sztuki pianistycznej, służący do ćwiczenia i zabawy. Dzięki oferowanym brzmieniom instrument sprawia mnóstwo frajdy, pozwalając opisywać świat za pomocą różnorakich dźwięków przyrody takich jak śpiew ptaków, szum morza, odgłosy miejskie i wiele innych. Decydując się na pianino Audiety P100 zyskujesz wspaniały instrument z pełną 88 klawiszową ważoną klawiaturą, doskonałą na początek przygody gry na pianinie.

Model P100 posiada prosty i funkcjonalny 3 cyfrowy wyświetlacz pokazujący wartości wybranych funkcji m. in. barw, rytmów etc. 

Kolor
  • czarny
  • biały
Obecnie brak na stanie
2 990,00 zł

Zamknij
 
 

Alternatywa

Niesamowity dźwięk o brzmieniu akustycznych instrumentów jest wynikiem próbkowania fortepianów i pianin najwyższej klasy. Dostojna i głęboka barwa dźwięku w niskich rejestrach, selektywna i precyzyjna w wysokich, dopełniona pełnymi i soczystymi tonami średnimi.

Audiety Real Feel Touch

Zastosowanie pełnowymiarowej 88-klawiszowej, trzystopniowej klawiatury ważonej przypadnie szczególnie do gustu zarówno początkującym pianistom. Klawiatura ważona, w przeciwieństwie do klawiszy keyboardów oddaje naturę wydobycia dźwięku w pianinie akustycznym.

Ponadczasowy design

Pianina Audiety cechują się wysokiej klasy wykończeniem oraz eleganckim, pełnym klasy designem. Drewnopodobne okleiny nadają całej konstrukcji szyku, dzięki czemu pianino stanowi niesztampową ozdobę pomieszczenia.

Procesor

Pianina Audiety przeszły długoterminowe i rygorystyczne procesy próbkowania dźwięku. Wsparte unikalną technologią Audiety Microtech Chip i dedykowanym procesorem AUD 1709 zwiększają dwukrotnie realność brzmienia i barwę instrumentu. Dźwięk regulowany jest cyfrowo, dzięki czemu nie wymaga kosztownego strojenia.

Szyty na miarę

Tysiąc rodzajów barw to tylko jedna z wielu funkcjonalności. Pianino Audiety P100 posiada możliwość personalizacji ustawień m.in. dopasowanie siły gry, regulacji głośności i zakresu dynamiki - dopasowując się idealnie do Twoich preferencji i wymagań pianistycznych. Posiada również funkcje takie jak metronom, transpozycję czy akompaniament automatyczny.

Kompatybilny

Dzięki wbudowanym wyjściom audio pianino kompatybilne jest z urządzeniami z Apple, Windows, Android dzięki złączom USB, Stereo RCA i MIDI. Dodatkowo posiada dwa wyjścia słuchawkowe.

Maksymalna polifonia
128
Klawiatura
Ważona MK-880 Hammer Touch
Ilość klawiszy
88
Ilość brzmień
100
Ilość rytmów
200
Wyświetlacz
1,3 cala LED
Metronom
Tak
MIDI wejście/wyjście
TAK
Interfejs USB
TAK
Kompatybilność USB
Apple, Android, Windows
Wyjścia
2x słuchawkowe 1/4" jack, RCA Stereo
Muzyka demonstracyjna
100
Moc głośników
30W (2x15)

długość 138 cm
głębokość 41,5 cm
wysokość 83 cm
waga 42 kg

 

 
 
 

Brak opini
Produkty zostały dodane do listy
Produkt dodany do porównania.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.