Pianino cyfrowe Audiety P200
Pianino cyfrowe Audiety P200
Pianino cyfrowe Audiety P200
Pianino cyfrowe Audiety P200
Pianino cyfrowe Audiety P200

Pianino cyfrowe Audiety P200

Ulepszona technologia klawiatury oraz powiększona konstrukcja zapewnia dodatkową głębię basu oraz pełnię brzmienia dzięki czemu możesz uzyskać jeszcze lepsze efekty gry. Zestaw poza pianinem cyfrowym zawiera ławę oraz słuchawki.

Kolor
  • czarny
  • biały
Ostatnie sztuki w magazynie
4 190,00 zł

Zamknij
 

Alternatywa

Niesamowity dźwięk o brzmieniu akustycznych instrumentów jest wynikiem próbkowania fortepianów i pianin najwyższej klasy. Dostojna i głęboka barwa dźwięku w niskich rejestrach, selektywna i precyzyjna w wysokich, dopełniona pełnymi i soczystymi tonami średnimi.

Audiety Real Feel Touch

Zastosowanie pełnowymiarowej 88-klawiszowej, pięciostopniowanej klawiatury ważonej o wysokiej gradacji progresywnej, czynią pianina Audiety P200 instrumentami wszechstronnymi, które przypadną do gustu zarówno początkującym jak i profesjonalnym pianistom.

W pianinach Audiety P200 zastosowano klawiatury, które w pełni oddają naturalny sposób wydobycia dźwięku, spełniając tym samym warunki niezbędne dla profesjonalnej nauki gry na instrumencie klawiszowym.

Ponadczasowy design

Pianina Audiety cechują się wysokiej klasy wykończeniem oraz eleganckim, pełnym klasy designem. Drewnopodobne okleiny nadają całej konstrukcji szyku, dzięki czemu pianino stanowi niesztampową ozdobę pomieszczenia.

Procesor

Pianina Audiety przeszły długoterminowe i rygorystyczne procesy próbkowania dźwięku. Wsparte unikalną technologią Audiety Microtech Chip i dedykowanym procesorem AUD 1709 zwiększają dwukrotnie realność brzmienia i barwę instrumentu. Dźwięk regulowany jest cyfrowo, dzięki czemu nie wymaga kosztownego strojenia.

Szyty na miarę

Mnogość ilości barw to tylko jedna z wielu funkcjonalności. Pianino Audiety P200 posiada możliwość personalizacji ustawień m.in. dopasowanie wydajności brzmienia, siły gry, regulacji głośności i zakresu dynamiki - dopasowując się idealnie do Twoich preferencji i wymagań pianistycznych. Posiada najlepsze rozwiązania technologiczne stosowane w pianinach cyfrowych, takie jak transpozycja, funkcje dual i split, akompaniament automatyczny czy funkcja inteligentnego nauczania.

Kompatybilny

Dzięki wbudowanym wyjściom audio pianino kompatybilne jest z urządzeniami z Apple, Windows, Android dzięki złączom USB, Stereo RCA i MIDI. Dodatkowo posiada dwa wyjścia słuchawkowe.

Maksymalna polifonia
128
Klawiatura
Ważona MK-440GH Progressive Hammer Action Keyboard
Ilość klawiszy
88
Ilość brzmień
138
Ilość rytmów
100
Wyświetlacz
1,3 cala High Resolution OLED
Metronom
Tak
MIDI wejście/wyjście
TAK
Interfejs USB
TAK
Kompatybilność USB
Apple, Android, Windows
Wyjścia
2x słuchawkowe 1/4" jack, RCA Stereo
Muzyka demonstracyjna
120
Moc głośników
30W (2x15)
2 Przedmioty

długość 138 cm
głębokość 41,5 cm
wysokość 83,2 cm
waga 47 kg

 

 
 
 

Brak opini
Produkty zostały dodane do listy
Produkt dodany do porównania.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.