Pianino cyfrowe Audiety P130
Pianino cyfrowe Audiety P130
Pianino cyfrowe Audiety P130
Pianino cyfrowe Audiety P130
Pianino cyfrowe Audiety P130
Pianino cyfrowe Audiety P130
Pianino cyfrowe Audiety P130
Pianino cyfrowe Audiety P130

Pianino cyfrowe Audiety P130

Audiety P130 Pierwszy wybór pianistów.

Wybierz ten model i poczuj jak wspaniale się na nim gra. Doznasz tego dzięki 88 klawiszowej, pięciostopniowej klawiaturze progresywnej Mk-880, imitującej mechanizm młoteczkowy, dającej poczucie gry jak na instrumencie akustycznym.

Łatwe w obsłudze klawisze funkcyjne pozwolą Ci wygodnie i szybko ustawić jedną spośród dużej ilości różnorodnych barw i rytmów. 

Kolor
  • czarny
  • biały
Dostępny produkt z innymi opcjami
3 590,00 zł

Zamknij
 
 

Alternatywa

Niesamowity dźwięk o brzmieniu akustycznych instrumentów jest wynikiem próbkowania fortepianów i pianin najwyższej klasy. Dostojna i głęboka barwa dźwięku w niskich rejestrach, selektywna i precyzyjna w wysokich, dopełniona pełnymi i soczystymi tonami średnimi.

Audiety Real Feel Touch

Zastosowanie pełnowymiarowej 88-klawiszowej, pięciostopniowanej klawiatury ważonej o wysokiej gradacji progresywnej, czynią pianina Audiety P130 instrumentami wszechstronnymi, które przypadną do gustu początkującym pianistom.

W pianinach Audiety P130 zastosowano klawiatury, które w pełni oddają naturalny sposób wydobycia dźwięku, spełniając tym samym warunki niezbędne dla profesjonalnej nauki gry na instrumencie klawiszowym.

Ponadczasowy design

Pianina Audiety cechują się wysokiej klasy wykończeniem oraz eleganckim, pełnym klasy designem. Drewnopodobne okleiny nadają całej konstrukcji szyku, dzięki czemu pianino stanowi niesztampową ozdobę pomieszczenia.

Procesor

Pianina Audiety przeszły długoterminowe i rygorystyczne procesy próbkowania dźwięku. Wsparte unikalną technologią Audiety Microtech Chip i dedykowanym procesorem AUD 1709 zwiększają dwukrotnie realność brzmienia i barwę instrumentu. Dźwięk regulowany jest cyfrowo, dzięki czemu nie wymaga kosztownego strojenia.

Szyty na miarę

Pianino Audiety P130 posiada wszystkie funkcjonalności usprawniające efektywną naukę gry na pianinie. Poza dostkonałą, profesjonalną klawiaturą z systemem młoteczkowym posiada takie opcje jak metronom, dostosowanie siły nacisku, pogłosu itp. Dodatkowymi atutami pianina są: pamięć ustawień użytkownika, funkcja transponowania, akompaniament automatyczny czy funkcje dual, split. 

Kompatybilny

Dzięki wbudowanym wyjściom audio pianino kompatybilne jest z urządzeniami z Apple, Windows, Android dzięki złączom USB, Stereo RCA i MIDI. Dodatkowo posiada dwa wyjścia słuchawkowe.

Maksymalna polifonia
128
Klawiatura
Ważona MK-880 Progressive Hammer Action Keyboard
Ilość klawiszy
88
Ilość brzmień
200
Ilość rytmów
200
Metronom
Tak
MIDI wejście/wyjście
TAK
Interfejs USB
TAK
Kompatybilność USB
Apple, Android, Windows
Wyjścia
2x słuchawkowe 1/4" jack, RCA Stereo
Muzyka demonstracyjna
150
Moc głośników
30W (2x15)
0 Przedmioty

długość 138 cm
głębokość 43 cm
wysokość 83 cm
waga 42 kg

 

 
 
 

1 Opinie

Pianino godne polecenia
Używam od 4 miesięcy, świetny współczynnik ceny do jakosci
dnia
Produkty zostały dodane do listy
Produkt dodany do porównania.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.