Pianino Cyfrowe Audiety P150
Pianino Cyfrowe Audiety P150
Pianino Cyfrowe Audiety P150
Pianino Cyfrowe Audiety P150
Pianino Cyfrowe Audiety P150
Pianino Cyfrowe Audiety P150
Pianino Cyfrowe Audiety P150
Pianino Cyfrowe Audiety P150
Pianino Cyfrowe Audiety P150
Pianino Cyfrowe Audiety P150
Pianino Cyfrowe Audiety P150

Pianino Cyfrowe Audiety P150

Przyjemne chwile, relaks przy muzyce granej przez Ciebie lub Twoich bliskich. To musi być naprawdę niesamowite smakować muzyki w Twoim domowym zaciszu.

Zagraj i uchwyć najcenniejsze melodie. Zapisz je bezpośrednio na swoim P150 dzięki możliwości wielościeżkowego nagrywania.

Duży 4 calowy wyświetlacz High Resolution LCD i intuicyjne pokrętło pomogą Ci w znalezieniu ulubionych barw i rytmów, których użyjesz do nagrań Twoich inspiracji.

Pianino Audiety P150 to instrument o parametrach zbliżonych do P130, dodatkowo wyposażone w wyświetlacz LCD oraz intuicyjny interface i pojemną pamięć ustawień użytkownika, wzbogacone o funkcję nauczania.

Kolor
  • czarny
  • biały
Dostępny produkt z innymi opcjami
4 290,00 zł

Zamknij
 

Alternatywa

Niesamowity dźwięk o brzmieniu akustycznych instrumentów jest wynikiem próbkowania fortepianów i pianin najwyższej klasy. Dostojna i głęboka barwa dźwięku w niskich rejestrach, selektywna i precyzyjna w wysokich, dopełniona pełnymi i soczystymi tonami średnimi.

Audiety Real Feel Touch

Zastosowanie pełnowymiarowej 88-klawiszowej, pięciostopniowanej klawiatury ważonej o wysokiej gradacji progresywnej, czynią pianina Audiety P150 instrumentami wszechstronnymi, które przypadną do gustu zarówno początkującym jak i profesjonalnym pianistom.

W pianinach Audiety P150 zastosowano klawiatury, które w pełni oddają naturalny sposób wydobycia dźwięku, spełniając tym samym warunki niezbędne dla profesjonalnej nauki gry na instrumencie klawiszowym.

Ponadczasowy design

Pianina Audiety cechują się wysokiej klasy wykończeniem oraz eleganckim, pełnym klasy designem. Drewnopodobne okleiny nadają całej konstrukcji szyku, dzięki czemu pianino stanowi niesztampową ozdobę pomieszczenia.

Procesor

Pianina Audiety przeszły długoterminowe i rygorystyczne procesy próbkowania dźwięku. Wsparte unikalną technologią Audiety Microtech Chip i dedykowanym procesorem AUD 1709 zwiększają dwukrotnie realność brzmienia i barwę instrumentu. Dźwięk regulowany jest cyfrowo, dzięki czemu nie wymaga kosztownego strojenia.

Szyty na miarę

Mnogość ilości barw to tylko jedna z wielu funkcjonalności. Pianino Audiety P150 posiada możliwość personalizacji ustawień m.in. dopasowanie wydajności brzmienia, siły gry, regulacji głośności i zakresu dynamiki - dopasowując się idealnie do Twoich preferencji i wymagań pianistycznych. Posiada najlepsze rozwiązania technologiczne stosowane w pianinach cyfrowych, takie jak transpozycja, funkcje dual i split, akompaniament automatyczny czy funkcja inteligentnego nauczania.

Kompatybilny

Dzięki wbudowanym wyjściom audio pianino kompatybilne jest z urządzeniami z Apple, Windows, Android dzięki złączom USB, Stereo RCA i MIDI. Dodatkowo posiada dwa wyjścia słuchawkowe.

Maksymalna polifonia
128
Klawiatura
Ważona MK-880 Progressive Hammer Action Keyboard
Ilość klawiszy
88
Ilość brzmień
128
Ilość rytmów
128
Wyświetlacz
4 cale High Resolution LCD
Metronom
Tak
MIDI wejście/wyjście
TAK
Interfejs USB
TAK
Kompatybilność USB
Apple, Android, Windows
Wyjścia
2x słuchawkowe 1/4" jack, RCA Stereo
Muzyka demonstracyjna
130
Moc głośników
30W (2x15)
0 Przedmioty

długość 138 cm
głębokość 41,5 cm
wysokość 83 cm
waga 42 kg

 

 
 
 

Brak opini
Produkty zostały dodane do listy
Produkt dodany do porównania.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.