Pianino cyfrowe Audiety P210F
Pianino cyfrowe Audiety P210F
Pianino cyfrowe Audiety P210F
Pianino cyfrowe Audiety P210F
Pianino cyfrowe Audiety P210F
Pianino cyfrowe Audiety P210F
Pianino cyfrowe Audiety P210F

Pianino cyfrowe Audiety P210F

Czysta przyjemność gry na pianinie. Dzięki klawiaturze FATAR poczujesz głębię brzmienia pod swoimi rękami. Każdy ruch Twoich palców na klawiaturze znajdzie odwzorowanie w dźwięku. Audiety to pianina uznawane za najlepsze w swojej klasie.

Kolor
  • czarny
  • biały
Ostatnie sztuki w magazynie
4 790,00 zł

Zamknij
 

Alternatywa

Niesamowity dźwięk o brzmieniu akustycznych instrumentów jest wynikiem próbkowania fortepianów i pianin najwyższej klasy. Dostojna i głęboka barwa dźwięku w niskich rejestrach, selektywna i precyzyjna w wysokich, dopełniona pełnymi i soczystymi tonami średnimi.

Klawiatura Fatar

Włoskie klawiatury Fatar cechuje mechanizm najnowszej technologii (wykonany z materiałów technopolimerowych), stosowany w najlepszych światowych markach pianin i fortepianów. Klawiatura ta umożliwia jeszcze większą precyzję nacisku i odbicia klawisza z młoteczkiem oraz wyjątkową kontrolę dynamiki (Hyper Dynamic System®). Zastosowanie nowej konstrukcji połączeń z procesorem zauważalnie poprawia styk sygnałowy, dodatkowo zwiększając zakres dynamiki (Fast Connection System®).

Ponadczasowy design

Pianina Audiety cechują się wysokiej klasy wykończeniem oraz eleganckim, pełnym klasy designem. Drewnopodobne okleiny nadają całej konstrukcji szyku, dzięki czemu pianino stanowi niesztampową ozdobę pomieszczenia.

Procesor

Pianina Audiety przeszły długoterminowe i rygorystyczne procesy próbkowania dźwięku. Wsparte unikalną technologią Audiety Microtech Chip i dedykowanym procesorem AUD 1709 zwiększają dwukrotnie realność brzmienia i barwę instrumentu. Dźwięk regulowany jest cyfrowo, dzięki czemu nie wymaga kosztownego strojenia.

Szyty na miarę

Mnogość ilości barw to tylko jedna z wielu funkcjonalności. Pianino Audiety P200 posiada możliwość personalizacji ustawień m.in. dopasowanie wydajności brzmienia, siły gry, regulacji głośności i zakresu dynamiki - dopasowując się idealnie do Twoich preferencji i wymagań pianistycznych. Posiada najlepsze rozwiązania technologiczne stosowane w pianinach cyfrowych, takie jak transpozycja, funkcje dual i split, akompaniament automatyczny czy funkcja inteligentnego nauczania.

Kompatybilny

Dzięki wbudowanym wyjściom audio pianino kompatybilne jest z urządzeniami z Apple, Windows, Android dzięki złączom USB, Stereo RCA i MIDI. Dodatkowo posiada dwa wyjścia słuchawkowe.

Maksymalna polifonia
256
Klawiatura
Ważona Fatar TP-100LR Progressive Hammer Action Keyboard
Ilość klawiszy
88
Ilość brzmień
138
Ilość rytmów
100
Wyświetlacz
1,3 cala High Resolution OLED
Metronom
Tak
MIDI wejście/wyjście
TAK
Interfejs USB
TAK
Kompatybilność USB
Apple, Android, Windows
Wyjścia
2x słuchawkowe 1/4" jack, RCA Stereo
Muzyka demonstracyjna
120
Moc głośników
30W (2x15)
2 Przedmioty

długość 139 cm
głębokość 41 cm
wysokość 85 cm
waga 47 kg

 

 
 
 

Brak opini
Produkty zostały dodane do listy
Produkt dodany do porównania.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.