audiety

Calm Cabin

Komfortowa przestrzeń o zmaksymalizowanej izolacji akustycznej, idealnie dopasowana do Twoich potrzeb. Zapewnia niespotykany dotąd komfort pracy. Audiety Calm Cabin sprzyja koncentracji, dzięki czemu możesz pracować wydajnie jak nigdy wcześniej. Już nie musisz ponosić dodatkowych nakładów finansowych na podział i wyciszanie pomieszczeń.

Oszczędzając na czasie, wynagrodzeniu ekipy remontowej i bez zbędnego bałaganu uzyskasz wspaniałą przestrzeń dla dowolnej ilości osób.

Wyciszenie

W procesie tworzenia Audiety Calm Cabin zastosowano wytłumienie akustyczne i izolację dźwiękową na poziomach 30 dB. To najlepiej zoptymalizowana dźwiękowo przestrzeń w swojej klasie.

Wentylacja

W celu zapewnienia niezbędnej cyrkulacji powietrza zastosowany labiryntowy system wentylacji. Jej układ zapewnia odpowiedni komfort pracy, zmniejszając interakcję akustyczną z obszarem zewnętrznym.

Oświetlenie

System oświetlenia LED doskonale zaspokaja zapotrzebowanie na światło do pracy biurowej. Zastosowane oświetlenie o mocy 150 Lx i barwie 4000K nie powoduje ocieplenia w pomieszczeniu i ma naturalną barwę. 

Zasilanie

Audiety Calm Cabin przystosowany jest do funkcjonowania w zakresie 230 V/50 Hz oraz posiada gniazda USB 12 V. To standardowe wyposażenie dla większości urządzeń elektrycznych.

Pobierz katalog

Nowoczesny design, poczucie luksusu, klasyczna forma przy jednoczesnej prostocie wykonania. Zapoznaj się z naszym katalogiem, w którym znajdziesz nie tylko parametry techniczne ale także przykłady zastosowania i wszelkie niezbędne informacje.

Propozycje zastosowania

Oferta dla firm

Specjalnie dla przedsiębiorstw stworzyliśmy korzystną ofertę leasingu oraz rabaty. Transport i montaż gratis. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Produkty zostały dodane do listy
Produkt dodany do porównania.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.